17058.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban.