17067.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.