Jobbágylevelek. Összeállította, s az előszót írta: H. Balázs Éva. Magyar Történelmi Társulat. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal.