Sporting and hunting firearms. Szovjet fegyver katalógus, orosz és angol nyelven. Moszkva, é.n.,Razonexport, 364+ 4 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Magyar Apróvad Közlemények. Hungarian Small Game Bulletin No. 1. Szerk.: Faragó Sándor. Sopron, 1997, Soproni Egyetem Vadgazdálkodási Intézet-Magyar Fogoly Kutató Csoport, (Lővérprint Kft.-ny.) Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Vadbiológia. 1994-1996. 5. kötet. Szerk.: Csányi Sándor. Gödöllő, 1996, ny.n. Kiadói papírkötés.
Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Válogatta és összeállította: Véber Károly. Budapest, 1966, Gondolat, 358 p. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban.
Millenniumi vadászati almanach. Pécs, 2001, Országos Magyar Vadászkamara Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Szervezete. Papírkötésben, jó állapotban.