H. C. Andersen: A szerencse tündérsárcipője. Válogatta és a gyerekeknek átdolgozta: Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kopásnyomokkal.
Oscar Wilde: A boldog herceg. Ota Janecek rajzaival. Fordította: Lengyel Balázs. Prága, 1976, Artia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lewis Carroll 2 műve: Alice csodaországban. Fordította: Kosztolányi Dezső. Szecskó Tamás rajzaival.+Alice tükörországban. Fordította: Révbíró Tamás. A versbetéteket Tótfalusi István fordította. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1983-1980,Móra.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
H. C. Andersen 2 műve:
A hókirálynő. Fordította, és átdolgozta: Rab Zsuzsa. Ágotha Margit rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Andersen legszebb meséi. Válogatta, és a gyerekeknek átdolgozta Rab Zsuzsa. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1975, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.