Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű könyv facsimile kiadása. Szép állapotban.
Magyar Postabélyeg X. kötet. 1951-1987. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott (300/197.) példány, zöld számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Magyar Postabélyeg VIII kötet. 1925-1986. Bp.,1986, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott (300/138.) példány, zöld számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Magyar Postabélyeg II kötet. 1945-1975. Bp.,1983, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott (300/170.) példány, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Magyar Postabélyeg XI kötet. 1948-1986. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott (300/199.) példány, zöld számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Máté György: Rózsa Ferenc és a szabad nép. Bp.,1976, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (1200/0627.) példányban, fekete számozással, jó állapotban. Negyed század. A Lapkiadó Vállalat története. Szerk.: Hámori Ottó. Bp., 1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal, jó állapotban.
Magyar Postabélyegek XI. kötet. 1935-1987. Bp.,1988, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott (300/197.) példány, zöld számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Magyar Postabélyeg IV kötet. 1951-1983. Bp.,1984, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott (300/197.) példány, zöld számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.