17158.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Prof. Dr. O. von Kirchner: Blumen und Insekten. Leipzig-Berlin, 1911, B. G. Teubner. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.