15522.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Szekszárd megyei város monográfiája. ÖsszeállÃtotta: vitéz Vendel István. Szekszárd, 1941, Molnár-féle Nyomdai Műintézet Rt-ny., 364 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.