1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
1938 Chmura Foto 1938-1939. Árjegyzék. Bp.,1938, Athenaeum, 63 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.