1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
1956 Népszava. Magyar Szakszervezetek Központi Lapja. 1956. okt. 29. 84. évf. 255. szám, sérült. + Népszava. A Szociáldemokrata Párt központi lapja. 77. évf. 1. sz. 1956. november 1.