Keramiken Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1864460
11136
336
Art-ceramics
Molnár jelzéssel pár népviseletesben (sióagárdi, matyó), kézzel festett mázas kerámia, m:19 cm (2×) 1888904
11137
336
Art-ceramics
Iparművészeti mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, 3 db
1884345
11138
336
3400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos macska alakú, mázas kerámia gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
1872367
11139
336
Art-ceramics
Címeres fajansz mázas korsó, máz alatti repesztéssel, alján kis lepattanással, m: 18,5 cm
1872550
11140
336
Art-ceramics
5 db különféle mázas kerámia falitányér, részben jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben 1590800
11141
336
Art-ceramics
Jelzett (R) iparművész retró asztali lámpa, mázas kerámia, elvágott zsinórral, hibátlan, m: 22 cm
1884923
11142
336
Art-ceramics
Csákvári Miska kancsó, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 26 cm 1853723
11143
336
2200
Art-ceramics
Wert Germany lányfejes fajansz asztali óra, jelzett, hibátlan, hibás szerkezettel, 40×20,5 cm 1874965
11144
336
Art-ceramics
Díszes mázas kerámia sütőtál, jelzett, 13x19x14 cm
1846852
11145
336
Art-ceramics
Fekvő akt, mázas kerámia, lepattanásokkal, 22×13×12 cm
1846085
11146
336
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Tornyok, mázas kerámia falikép, hibátlan, 21×12,5 cm
1885860
11147
336
Art-ceramics
Kis vegyes kerámia tétel: mackó, 2 db kis kancsó, kis ékszertartó kéz, porcelán ágy hamutál, jelzés nélkül, kis kopásokkal, különböző méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF