Keramiken Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1883417
11124
336
Art-ceramics
Hummel/Goebel kislány kosárral, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 11 cm
1883198
11125
336
Art-ceramics
Hollóházi Riolit áttört kulacs, kézzel festett, jelzett, kis csorbákkal, m:22 cm 1886639
11126
336
Art-ceramics
Eichwald lovász fiú, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, sorszámmal: (2624), m:15 cm, h:18 cm
1885357
11127
336
Art-ceramics
Tornyok, jelzett iparművész falikép, mázsa kerámia, jó állapotban, 27,5×19,5 cm 1884048
11128
336
15000
Art-ceramics
Gerbing & Stephan díszváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm 1883195
11129
336
Art-ceramics
Bélapátfalvai virág mintás kulacs dugóval, kézzel festett, jelzett, dugón apró lepattanásokkal, apró máz hibákkal, m:22 cm 1884510
11130
336
Art-ceramics
Wormser Terra-Sigillata art deco női maszk (Marina), 18×12 cm
1886992
11131
336
Art-ceramics
Kézzel festett női fej (persely), apró mázhibákkal, jelzés nélkül, 9×7 cm 1886491
11132
336
Art-ceramics
cca 1900 Antik Maille mustáros palack, mázas kerámia, sérült, "Moutarde de Maille, R.S. André de arts á Paris" felirattal
1889574
11133
336
Art-ceramics
cca 1900 kakaós bögre, apró lepattanással, kézzel festett, m:10 cm 1885396
11134
336
Art-ceramics
cca 1900 Gmundner füles tálka, festett mázas kerámia, hajszál repedéssel, lepattanással, 20×16 cm
1885545
11135
336
Art-ceramics
Csabai jelzéssel: Mázas, festett kerámia kancsó 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF