17392.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
18
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.