Speer, Albert: Az új német építőművészet. Neue deutsche Baukunst. Nerlin, 1940, Volk und Reich Verlag. "Korrektúranélküli kefelenyomat. El nem adható." bélyegzéssel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Jaennicke, Friedrich: Marken und Monogramme, auf Fayence, Porzellan, Steinzeug und Sonstigen Keramischen Erzeugnissen. Esslingen a. N.,(1878), Paul Neff Verlag (Max Schreiber.), XV+95 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, kopott gerinccel, 8 lap kijár./Half-linen-binding, 8 pages coming out, in German language.
1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű, művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Közte James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel c. munkájának Thomas Robert Way...
1978 Vegyes katalógus tétel, 1 db Christie's, 7 db Sotheby's, összesen 8 db: 1978 Fine Japanese Ivory Carving and Netsuke. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1983 Catalouge of Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben. 1983 Catalouge of Japanese of Fine Japanese Prints, Illustr...
Paul Beiglin: Berliner Biedermeier. Leben, Kunst, und Kultur in Alt-Berlin zwischen 1815 und 1848. Bielefeld-Leipzig,1942,Velhagen&Klasing. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Werner Hofmann: A földi paradicsom. 19. századi motívumok. Fordította: Havas Lujza. Bp.,1987,Képzőművészeti. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.