2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.