Dr. Gotthold Salomon (1784-1862) : Deutsche Volk- und Schulbibel für Israeliten. Aufs Neue aus dem Massoretischen Texte übersetzt. Altona. 1837, Johann Friedrich Hammerich, 4+268+4+224+4+252+305+IV p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, jó állapotban. Ritka! meszlényi Meszlényi Károlynak (1798-1878) fejér vármegye alispánjának, meszlényi ...