17027.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Dr. Buday Kálmán: Kórboncolástan I-II. kötet. I.kötet: Általános rész. II. kötet: Részletes rész. Bp.,1915, Universitas. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhol ceruzás aláhúzással, az I. kötetben a hátsó szennylap és az utolsó két lap kijár.