15532.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Szerk: Sárközi György. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, a 174-185. oldalak között sérült lapokkal.