Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1794192
10500
337
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex libris Dr Stephan Lustig, In memoram Ady. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm
1782167
10501
337
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×6 cm
1794239
10502
337
Ex libris - small-graphics
Muggi Wille Nielsen (1923-): Ex libris Ella Enyel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×7 cm
1782246
10503
337
Ex libris - small-graphics
Nikelszky Géza (1877-1966): Ex libris Hajdu Gyula. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×4,5 cm
1794388
10504
337
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Ex libris P Mikó Ildikó. Klisé, papír, jelzés nélkül, 7,5×4,5 cm 1893226
10505
337
Ex libris - small-graphics
1973 Reich Károly grafikával díszített tiszteletjegy. Hajduszoboszló idegenforgalmi napok. Képeslap méret 4 db 1846176
10506
337
Ex libris - small-graphics
1845973
10507
337
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Mérnök ex libris (Heimann Pál), fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm
1894636
10508
337
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Tatabánya. Rézkarc, papír, jelzett, 10x11 cm. 1894637
10509
337
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm.
1794375
10510
337
Ex libris - small-graphics
Ladislav Vlodek (1907-1996): Erotikus ex libirs Karolj Zakovic. Fametszet, papír, jelzett, 12×10 cm
1877982
10511
337
Ex libris - small-graphics
16 db, túlnyomórészt magyar városokat ábrázoló rézkarc és néhány ex libris. Közte jelzettek. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF