Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1871686
337
Almásy jelzéssel: Női fej. Akvarell,papír, hajtott, üvegezett keretben, 53×69 cm 1856173
10001
337
Almássy jelzéssel: Női aktok. Színes linó, papír, foltos, 36×51 cm 1874216
10002
337
Almássy Aladár (1946-): Hamvas nosztalgia csendéletet figyelt meg a párnán. Színes rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 31×35 cm 1841184
10003
337
100000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Gyártelepi alkony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1893431
10004
337
AR jelzéssel: Tanya, olaj, farost, díszes fa keretben, 23×29 cm 1895302
10005
337
Ágotha Margit (1938-2015 ): Ördögi kísérletek ill. fametszet, papír. Jelzett. sorszámozott 34/50. 28x28 cm 1860908
10006
337
Bakonyi jelzéssel: Házudvar virágokkal. Olaj, karon, keretben, 20×25 cm 1890820
10007
337
11000
Balkányi jelzéssel: Hervadó csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 49×39 cm
1682600
10008
337
50000
1881126
10009
337
Barcsay jelzéssel: Torzó. Ceruza, papír, 57×36 cm
1893593
10010
337
Bartha jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, 29×21 cm 1856176
10011
337
Basch jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 66×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF