10221. 337. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Barackos csendélet, olaj, vászon, sérült fa keretben, 12,5×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván