Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1891366
31245
337
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2 1890989
31246
337
Numismatik
~1900-1930. "Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj" aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph. 1893383
31247
337
Numismatik
~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte "L / Isten! Haza! Király!" koronás Levente sapkajelvény, "Soha" fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc 1893400
31248
337
Numismatik
1891634
31249
337
Numismatik
~1915. Ezüst kopejkából készült jelvény/ékszer, hátoldalán ezüstjelzés (2,96g/29x31mm) T:2 1877482
31250
337
Numismatik
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear 1890895
31251
337
Numismatik
1929. "Jubileumi Emlékérem / Postás Sportegyesület 1899." aranyozott fém emlékérem fülell (29mm) T:1-,2
1890006
31252
337
Numismatik
1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 419. 1875346
31253
337
Numismatik
1875332
31254
337
Numismatik
~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége)" ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance)" silver plated badge (14x19mm) C:AU
1862803
31255
337
Numismatik
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 1868857
31256
337
Numismatik
~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF