~1920-1930. 4db búcsújáróhelyi fém emlékérem Máriagyűdről, mind keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~1500010/7E1920-1930-4db-bucsujarohelyi-fem-emlekerem-Mariagyudrol-mind-keretben-de-az-egyik-ser~II1881083
1881083
30591
337
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: ~1920-1930. 4db búcsújáróhelyi fém emlékérem Máriagyűdről, mind keretben, de az egyik sérült (60mm/~80mm) T:2,2-
: ttg