Malonay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 127 p. Számos illusztrációval. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerinc felső részén apró sérüléssel. Egyetlen kiadás!
Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. V. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, 432 p.+VIII (műmellékletek) t. Kiadói egészvászon kötés, a gerincen sérülés, javítás nyomaival. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas il...
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
Frans Masereel: A város. 100 fametszet. Bp., 1961, Magyar Helikon, 14+2 p.+100 t.+ 2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.