Bakos Jenő (szerk.): Magyar mozdonyvezetők almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, restaurált kötéssel tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.
Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Kiadói díszes egészvászonkötésben, kissé kopottas borítóval, kissebb sérüléssel a borítón, fekete-fehér fotókkal.
Százéves a MÁV szegedi igazgatósága. Fejezetek a Vasútigazgatóság történetéből. 1888-1988. Bp.-Szeged, 1988, Közlekedési Múzeum-Vasútigazgatóság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.