Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1877478
17129
338
Books: Gastronomy and Gardening
1887236
17130
338
Az első szakácskönyvem Főzőiskola gyerekeknek
1898256
17131
338
Richter, Lotti: Mein Kochbuch. Graz, 1906, Verlag von Ulrich Mosers Buchhandlung. Kiadói festett egészvászon kötés, védőlap, előzéklap, címlap kijár, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition 1897490
17132
338
2 db szakácskönyv: Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. 4. köt.: Cukorbetegek étrendje. Bp., é. n., Novák Rudolf és társa.; A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Szombathelyi Csoportjának szakácskönyve. Kész.: Márföldi Gyula. Szombathely, 1993. Papírkötésben, jó állapotban.
1898610
17133
338
Halász Zoltán: Könyv a magyar borokról. Bp., 1981, Corvina. Kiadói kartonál papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1896648
17134
338
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Dr. Ketter László: Gasztronómiánk krónikája. A magyar konyha múltja és jövője.
Szántó András: Éleink ételei. Válogatás régi szakácskönyvekből.
Bp., 1985-1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kissé kopott borítóval. 1896845
17135
338
Gyógyító ételek, ártalmas ételek. Táplálkozási kalauz A-tól Z-ig. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,1998,Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1896840
17136
338
Mária Hajková: Édeskönyv. Fordították Schiller Lívia. Pozsony, 1986, Madách. Kiadói kartonált papírkötés.
1896831
17137
338
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Lévai Vera: Kelet-Európai szakácskönyv. Bp.,1983, München. Kiadói papírkötés.
Halász Zoltán: Mesélő szakácskönyv. Bp.,1985, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
Mesterszakácsok mesterművei. Szerk.: Berek János. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi-Primo. Kiadói kartonált papírkötés.
1896704
17138
338
Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db:
Fényes Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1978, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, és kötéssel.
F. Nagy Angéla: A család szakácskönyve. Bp.,1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1896713
17139
338
Verő Juli két műve:
Országok-ételek. Hónapok, napok, ételek. Bp., 1985-1996, Népszava-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
1896580
17140
338
Ízek a világból. Egytálételek. Bp.,1996, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF