17131.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
20
Richter, Lotti: Mein Kochbuch. Graz, 1906, Verlag von Ulrich Mosers Buchhandlung. Kiadói festett egészvászon kötés, védőlap, előzéklap, címlap kijár, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition