17096.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
8 000 HUF
Szekula Teréz: Szegedi Új Szakácskönyv. Szeged, 1907, Endrényi Lajos, 300 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, pótolt modern gerinccel, javított kötéssel, a hátsó előzéklapon ceruzás jegyzettel, a címlapon névbejegyzéssel.