17099.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
8 000 HUF
Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. [Bp., 1944, Rozsnyai,] 460+3 p. Átkötött félvászon-kötésben, az átkötéshez az eredeti elülső kötéstáblát felhasználták, az elülső kötéstábla kopott, sérült, javított kötéssel, hiányzó címlappal.