Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1900739
17117
338
Books: Gastronomy and Gardening
1900725
17118
338
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1885021
17119
338
1896537
17120
338
Stahl Judit: Enni jó. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1871734
17121
338
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kopott papírkötésben. 1898937
17122
338
Szőnyi Ferenc(szerk.): Süssön, főzzön földgázzal. Bp., Fővárosi Gázművek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1900910
17123
338
Nosztalgia szakácskönyv. Bp., 1993, Budapesti Elektromos Művek. Papírkötésben, jó állapotban.
1896560
17124
338
Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötésben. Reprint! 1896595
17125
338
Makay Béla: Szabadtűzön. Halász-, vadász-, és pásztorételek. Receptek a Felső-Tisza vidékéről. Bp.,1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. 1896599
17126
338
Ábrahám Gézáné: Vasi, zalai parasztételek. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 1769646
17127
338
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1896709
17128
338
Túrós Lukács: Lányok, asszonyok szakácskönyve. Bp., 1991, Xénion. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF