15646.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.