Visi István: A hajógyártás technológiája. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, az elülső szennylapon beragasztott fotóval. Megjelent 1300 példányban.
Faszobrász és intarziakészítő szakrajz mintalapok a szakmunkásképző iskolák számára. Összeállította: Farkas Lajos. Bp.,1985, Műszaki. 5. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 230 példányban.
Bodh József: Szabás-rajzkönyv. A "Cipész-Káté" című szabászati tankönyvéhez. Bp.,1936, Gaál Lajos,(Bokor és Fischer-ny.), 32 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Ferkai Loránt: Remekel a bicska. Ferkai Loránt illusztrációival. Bp.,1958, Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás. Megjelent 5500 példányban.
Dr. Lutter Nándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Bp., 1875, Franklin, 64 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos.
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Dálnoki-Kovách Jenő, Dr. Ladányi Miksa. Br. Szerényi Miksa előszavával. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.