10335. 338. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF 37,84 EUR, 41,18 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Hajléktalan. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván