10282. 338. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Tóth Nándor (?-): Bibliai jelenet. Tus,papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván