Schmutzer, Johann Adam (1680-1739): XIV. Benedek (1675-1758) pápa nagyméretű rézmetszetű portréja. 26x35,5 cm / large copper plate portrait of pope Benedict
1760 7 db csataképes rézmetszet az Anhang zur Geschichte des Polyb, mit den kriegerischen Auslegungen des Herrn .c. könyvből. / 7 copper plate engravings from the book ... 31x22 cm
Érseki palota Esztergomban -Primitial-Palais in Gran Színes litográfia. Természet után rajzolta Slowikowski Ádám. Leitner M. L. nyomása Pesten. Lauffer Vilmos kiadása Pesten. Méret: 205 × 275 mm (képméret)
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Igényesen restaurált. Kartonon. 67x46 cm