6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
cca 1890 Kartus nélküli nagyméretű Magyarország térkép vászonra vonva. Sérült. Kogutowitz M. Földrajzi Intézet. 1:900 000, 88x120 cm