Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus honvédek ima-, énekes- és oktató-könyve. Bp., 1942, Római Kat. Tábori Püspökség. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1917 Traubner Adolf (Budaörsről) K. u. k. 4/7 Sappaurkommando fotója a harctéren gázálarcban, pisztollyal, tábori postai levezőlapra ragasztva, 14×9 cm
1939 A 4. gépkocsi zászlóalj egy szakasza Ruszinszko visszaszerzésekor, valamint az egység 3 tagja tehergépkocsikkal, 2 db fotó, hátoldalon feliratozva, 6×6 cm
1923 Dr. Szilvási (Szilvássy) Gyula (1881-1937) főorvos és tanár, volt tartalékos főhadnagy részére kiadott címeres fényképes egyenruha és kitüntetések viselésére jogosító emléklap a m. kir. 3. honvéd négyesdandár törzstisztje által aláírva és pecsételve, szép állapotban