Ausztria ~1766."Mária Krisztina főhercegnő és Albert Kázmér szász-tescheni herceg házassága" fém emlékérem replika. Szign.: A. W. (Anton Franz Wideman) (32mm) T:2 Austria ~1766. "Wedding of Archduchess Maria Christina and Albert Casimir, Duke of Teschen" metal commemorative medal replica. Sign.: A. W. (Anton Franz Wideman) (32mm) C:XF
DN "Petőfi Sándor születésének századik évfordulója emlékére / A Magyar Királyi Vallás és Közoktatásügyi Miniszer" kétoldalas, öntött Br plakett T:3 patina