Ungarn Zahl der Lose: 978
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1906840
20203
339
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1904 Budapest, Lánchíd a pesti part részletével. Ganz Antal 97. sz. (Rb)
1905808
20204
339
Hungary
Ansichtskarten
T1/2
1938 Budapest, Szent István Jubileumi Év, Szent Korona közszemlére tétele a Királyi Várban 1851075
20205
339
Hungary
Ansichtskarten
T2
1949 Budapest, Nemzetközi Őszi Vásár, A Magyar-Szovjet Társaság Kiállítása (Mit köszönhet a magyar nép a Szovjetúniónak)
1555371
20206
339
Hungary
Ansichtskarten
T4
Budapest, szemétszállítók munka közben, csengővel jelezve az érkezésüket. photo (lyuk / pinhole) 1569043
20207
339
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest, Sorg Antal gőztéglagyár dolgozói, munkások, Halász J. photo (felületi sérülés / surface damage)
1908408
20208
339
Hungary
Ansichtskarten
T2
1899 Budapest I. Királyi várbazár, Kunstanstalt Rosenblatt litho 1908531
20209
339
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1899 Budapest I. Üdvözlet ős Budavárából a XVII. (17-ik) századból. Toldi Lajos kiadása litho (EK) 1908833
20210
339
Hungary
Ansichtskarten
T3
1913 Budapest I. Bleicher vendéglő kertje télen. Gellérthegy utca 3. photo (EB) 1908894
20211
339
Hungary
Ansichtskarten
T1
Budapest I. Batthyány tér 4., Sass Vendéglő, I. Kerületi Iparoskör, Kertész Józsefné kézimunka és fonal kereskedése, Orsz. Frontharcos Szövetség II. ker. főcsoportja, Kókai Mátyás szita és drótkerítés készítő mester üzlete. photo 1907059
20212
339
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest I. Királyi vár, várbazár (EK)
1906901
20213
339
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1900 Budapest I. Kilátás a Krisztinaváros felől, Lánchíd, Királyi vár. Kiadja Divald Károly 28. sz. (EK) 1907044
20214
339
Hungary
Ansichtskarten
T1/2
Budapest I. Vár, háttérben a Margitsziget és a Parlament, Országház Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF