18630.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
3 db Nyírő József könyv: Sibói bölény+Mádéfalvi veszedelem+Kopjafák. Bp., 1937-1943,Révai. Kiadói halina-kötés, és félvászon-kötés, a halina-kötések némileg foltosak, a félvászon-kötés kopott, foltos, kissé sérült borítóval.