18745.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.