18740.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Gaal Mózes: Francia háború és a szabadságharc. Hazafias könyvtár. IX. kötet. Bp.-Pozsony,[1902],Stampfel Károly, 4+144 p.+16 t. Első kiadás. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopottas borítóval.