17472.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjt.: Bevilaqua Béla. Bp., 1932, Mefhosz. Kissé kopott tűzött papírkötésben. + 5 db egyéb zenei kisnyomtatvány