17599.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Molnár Ferenc: Andor. Bp.,1918, Athenaeum. Második kiadás. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.