18816.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Páris Ila: Tavasz. Keszthely,[1943],Szerzői kiadás,(Surjánszky László-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.