1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai II. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkkal, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, laza fűzéssel