Marczali Henrik: A francia forradalom és Napoleon. A Bastilletól Szent... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Marczali-Henrik-A-francia-forradalom-es-Napoleon-A-Bastilletol-Szent-Ilonaig-Bp-Revai-Ege~II1905457
1905457
15817
339
Books: History
Beschreibung: Marczali Henrik: A francia forradalom és Napoleon. A Bastilletól Szent-Ilonáig. Bp., Révai. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: turóczi_márk