16987.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről III. kötet. Fordította: Dr. Moravcsik Ernő Emil. Bp., 1889, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 367+4 p. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.