Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp, é.n. (1890k.) Ráth Mór (Hornyánszky ny.) I- II.kötet 10-10 balladával, kőnyomatos illusztrációkkal. Nagyméretű, rendkívül mutatós album. Dúsan aranyozott, festett, egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc sérült, néhány, képet elválasztó hártyapapír hiányos, kevés kis folt néhány lapon, egyébként jó állapotban
Beöthy Zsolt (szerk.): A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet, teljes sorozat. Ó-kor, Középkor, Új-kor. Budapest, 1906, Lampel. aranyozott, Illusztrált kiadói egészvászon kötéseben, jó állapotú, egységes kötetek.
Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás. 100. kötetből 99 kötet. A 24. kötet hiányzik. Bp.,1896-1910, Révai. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, néhány kötet gerincén kisebb sérülések, a borítókon kisebb-nagyobb kopásnyomok.
Devecseri Gábor - Kass János: Bikasirató. Bp., 2000, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Új kincseskönyv. Gyakorlati tanácsadó. Szerk.: Aujeszky László - Gombocz Endre. 1-3. köt. Bp., 1940-1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
Ignatius Franciscus Xaverius Cetto: Virtus Coronata divae Ladislai I. Hungariae regis, inclytae Nationis Hungaricae tutelaris... Bécs, 1693. Andreas Heyinger. A mű harminckilenc dicsőítő beszédet tartalmaz, valamennyi a bécsi Szent István-székesegyházban hangzott el el 1655-től 1693-ig, Szent László napján, és a magyar királyt dicsőítik. II + 4p. + II + 532p. + 10 p. Az első két levél másolattal p...