17590.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.